Hej dziewczyny!

Hej dziewczyny!

Chciałam dzisiaj opowiedzieć Wam o mojej przemianie. Wiem, że wiele moich czytelniczek same zauważyły we mnie zmianę, choć tak naprawdę mało która miała okazję zobaczyć mnie na żywo. Zwracacie uwagę na to, jak zmieniły się moje teksty – zauważacie, że jest w nich dużo pozytywnej energii, pytacie czy stało się w moim życiu coś spektakularnego..

Otóż tak, Kochane – od pewnego czasu czuję się jak nigdy wcześniej. Podobam się sobie i znacznie poprawiłam poziom samooceny.

 

Odkąd pamiętam, nigdy nie podobałam się sobie. Trudno było mi zaakceptować swoje wady i nie zauważałam zalet, zwłaszcza w kwestii wyglądu. Za duże uda, nieładna cera.. Próbowałam wierzyć w to, że to nie wygląd jest najważniejszy, ale ciężko jest cieszyć się życiem, kiedy człowiek sam w siebie nie wierzy. To miało bardzo negatywny wpływ na moje samopoczucie, czasem wręcz czułam, jakbym nie miała sił do życia. Zdrowy tryb życia, który zaczęłam z dniem odebrania Slimetrolu na zawsze zmienił moje postrzeganie na temat dbania o siebie. Zawsze wydawało mi się, że to niezwykle trudna i żmudna harówka, że trzeba pilnować się z każdym posiłkiem i na siłę unikać ulubionych produktów. Teraz już wiem, że aby osiągnąć świetne samopoczucie, więcej sił witalnych i wymarzony wygląd, wcale nie muszę męczyć się ze sobą każdego dnia. Wszystko za sprawą naturalnych składników, które wzmacniają organizm, podkręcają metabolizm, wspomagają skórę, włosy i paznokcie.. Odkąd zażywam Slimetrol jestem bardziej aktywna, czuje się piękna a znajomi nie poznają mnie na ulicy! Ostatnio na wesele koleżanki założyłam sukienkę ze studniówki, z czasów gdy – w mojej opinii – byłam najlepszą wersją siebie. Szczupła, młoda, zadbana. Teraz czuje się podobnie! Zszokowana rodzina ciągle pyta, co zrobiłam że wyglądam tak dobrze i dlaczego cały czas się uśmiecham! A ja uśmiecham się bo jestem naprawdę szczęśliwa – podjęłam najważniejszy krok w moim życiu – krok po zdrowie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top